Deel dit

Combinatiebehandeling bij 1L aRCC

Of kijk hier hoe het werkt

Over deze short seminar

Als je een niercelcarcinoom patiënt behandelt, is het goed om een weloverwogen keuze te maken tussen verschillende combinatiebehandelingen. In deze geaccrediteerde nascholing komen verschillende combinatiebehandelingen bij eerstelijns gevorderd niercelcarcinoom naar voren. Centraal staat hoe patiënten met deze ziekte het beste kunnen worden opgevolgd tijdens een behandeling.

Over de spreker

Prof. Dr. Christof Vulsteke

Medisch Oncoloog

Prof. dr. Christof Vulsteke is medisch oncoloog en hoofd klinische studiedienst medische oncologie bij het geIntegreerd Kankercentrum Gent (IKG). Hij is actief in klinisch onderzoek en heeft meegewerkt aan meer dan 70 internationale studies, waarbij zijn focus ligt op onderzoek naar nieuwe behandelmogelijkheden. Dit leidde tot meer dan 100 publicaties in wetenschappelijke vakbladen.

Hoe werkt het?

  1. Kies een onderwerp
    Maak gebruik van kant-en-klare expertvideo’s en casuïstiek, afgestemd op uw behoeften.
  2. Plan een tijdstip
    Duur van 30 tot 60 minuten, goed te integreren in drukke agenda’s.
  3. Nodig uw MDO uit
    Afhankelijk van het onderwerp nodigt u uw betrokken collega’s uit.

Meer informatie nodig?

Lees hier meer details over short seminars

Klaar om uw kennis te verdiepen?

Selecteer de onderwerpen die relevant zijn voor uw dagelijkse praktijk en plan een korte, geaccrediteerde sessie in uw eigen ziekenhuis.

NL-RCC-00049 | Laatst bijgewerkt mei 2025